Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
KP starší žáci
Rozpis soutěže
starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žáci
KP starší žákyně
KP muži
Krajské školní ligy
Barbora Plojharová
Post
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
53
Počet branek
184
Starty
KP mladší žákyně
11.03. [HE029]
Třeboň B - HBC Strakonice
17 : 26
5 branek
19.11. [HE028]
HBC Strakonice - Písek B
32 : 3
6 branek
19.11. [HE008]
HBC Strakonice - Písek A
24 : 19
9 branek
29.10. [HE022]
HBC Strakonice - J.Hradec
27 : 14
7 branek
15.10. [HE015]
HBC Strakonice - Č.Budějovice
33 : 9
2 branek
01.10. [HE010]
Milevsko - HBC Strakonice
1 : 17
6 branek
10.09. [HE001]
HBC Strakonice - Třeboň B
20 : 10
8 branek
10.09. [HE019]
HBC Strakonice - Třeboň A
21 : 6
8 branek
KP starší žákyně
03.06. [HF036]
Strakonice - Písek A
28 : 13
5 branek
03.06. [HF060]
Strakonice - Písek B
18 : 22
5 branek
08.05. [HF045]
Písek B - Strakonice
22 : 25
8 branek
08.05. [HF051]
Písek A - Strakonice
10 : 25
1 branek
29.04. [HF056]
J.Hradec - Strakonice
23 : 17
1 branek
05.04. [HF041]
Strakonice - J.Hradec
18 : 22
4 branek
25.03. [HF038]
MIlevsko - Strakonice
5 : 37
6 branek
19.11. [HF006]
Strakonice - Písek A
22 : 25
0 branek
19.11. [HF030]
Strakonice - Písek B
25 : 10
4 branek
05.11. [HF026]
J.Hradec - Strakonice
30 : 18
4 branek
29.10. [HF023]
Strakonice - MIlevsko
39 : 6
0 branek
15.10. [HF011]
Strakonice - J.Hradec
15 : 17
2 branek
09.10. [HF021]
Písek A - Strakonice
19 : 17
3 branek
09.10. [HF015]
Písek B - Strakonice
17 : 17
0 branek
01.10. [HF008]
MIlevsko - Strakonice
0 : 29
0 branek
Zpět
Předchozí kola
Jaro 2017 - 2 - 12. kolo - výsledky
video
online
HBC Strakonice - Třeboň
15 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třeboň
8
7
0
1
206 : 143
14
2
HBC Strakonice
8
5
0
3
218 : 157
10
3
Č.Budějovice
8
0
0
8
140 : 264
0
Tabulka střelců
Štěpán Kalbáč
ČZ HBC Strakonice 1921
76
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
50
Filip Joza
Loko Č.Budějovice
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Scheichl
Loko Č.Budějovice
6
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
5
Jan Brabec
TJ Jiskra Třeboň
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Kos
TJ Jiskra Třeboň
16
Filip Joza
Loko Č.Budějovice
8
Daniel Scheichl
Loko Č.Budějovice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.