Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
KP starší žáci
Rozpis soutěže
starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žáci
KP starší žákyně
KP muži
Krajské školní ligy
Zdeněk Krčál
Post
Mateřský klub
TJ Náchod
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
0
Starty
2.liga starší dorostenci Č
18.03. [AH092]
Náchod - TJ D.Cerekev
31 : 16
0 branek
11.03. [AH090]
TJ Sokol Bělá - Náchod
27 : 23
0 branek
25.02. [AH078]
Náchod - Chodov
34 : 25
0 branek
18.02. [AH068]
Loko Louny - Náchod
36 : 28
0 branek
03.12. [AH057]
Náchod - Liberec
39 : 28
0 branek
27.11. [AH052]
ELP Jablonec - Náchod
20 : 41
0 branek
19.11. [AH046]
Náchod - ZJ Kovofiniš Ledeč
31 : 22
0 branek
13.11. [AH039]
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Náchod
30 : 31
0 branek
1.liga mladší dorostenci
02.10. [AJ018]
Karviná - Jičín
35 : 27
0 branek
2.liga mladší dorostenci SČ
06.05. [AKB131]
Náchod - Lokomotiva Vršovice
30 : 22
0 branek
29.04. [AKB123]
TJ Sokol Úvaly - Náchod
31 : 30
0 branek
11.03. [AKB090]
TJ Sokol Bělá p.B. - Náchod
32 : 26
0 branek
04.03. [AKB079]
D.Králové - Náchod
28 : 24
0 branek
25.02. [AKB078]
Náchod - Vršovice B
35 : 26
0 branek
18.02. [AKB068]
Loko Louny - Náchod
33 : 27
0 branek
10.12. [AKB065]
Lokomotiva Vršovice - Náchod
29 : 23
0 branek
03.12. [AKB057]
Náchod - TJ Sokol Úvaly
22 : 28
0 branek
19.11. [AKB046]
Náchod - TJ Sparta Kutná Hora
37 : 29
0 branek
12.11. [AKB039]
HSK Tygři Ústí n.L. - Náchod
21 : 28
0 branek
23.10. [AKB035]
Náchod - 1.HC Pardubice
27 : 21
0 branek
09.10. [AKB024]
Náchod - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 33
0 branek
01.10. [AKB013]
Náchod - D.Králové
33 : 27
0 branek
18.09. [AKB002]
Náchod - Loko Louny
30 : 43
0 branek
Předchozí kola
Jaro 2017 - 2 - 12. kolo - výsledky
video
online
HBC Strakonice - Třeboň
15 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třeboň
8
7
0
1
206 : 143
14
2
HBC Strakonice
8
5
0
3
218 : 157
10
3
Č.Budějovice
8
0
0
8
140 : 264
0
Tabulka střelců
Štěpán Kalbáč
ČZ HBC Strakonice 1921
76
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
50
Filip Joza
Loko Č.Budějovice
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Scheichl
Loko Č.Budějovice
6
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
5
Jan Brabec
TJ Jiskra Třeboň
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Kos
TJ Jiskra Třeboň
16
Filip Joza
Loko Č.Budějovice
8
Daniel Scheichl
Loko Č.Budějovice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.