Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
Rozpis soutěže
KP minižactvo
KP mladší žáci
KP starší žákyně
KP muži
Krajské školní ligy
Matyáš Rozbořil
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
77
Starty
2.liga mladší dorostenci SM
19.03. [ALB095]
TJ STM Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná
33 : 42
0 branek
17.02. [ALB069]
TJ STM Olomouc - Litovel
23 : 29
0 branek
24.09. [ALB010]
TJ STM Olomouc - Zlín
27 : 36
0 branek
Žákovská liga starších žáků
21.05. [AO259]
Šťáhlavy - TJ STM Olomouc
21 : 17
0 branek
21.05. [AO256]
TJ STM Olomouc - Karviná A
27 : 23
2 branek
21.05. [AO253]
Náchod - TJ STM Olomouc
24 : 18
2 branek
21.05. [AO251]
TJ STM Olomouc - Dukla A
17 : 17
0 branek
30.04. [AO210]
U. Hradiště - TJ STM Olomouc
17 : 24
4 branek
30.04. [AO207]
TJ STM Olomouc - Házená Mělník
16 : 12
2 branek
30.04. [AO204]
TJ STM Olomouc - Sokol N. Veselí A
14 : 21
2 branek
30.04. [AO201]
Třeboň - TJ STM Olomouc
19 : 20
5 branek
18.03. [AO158]
TJ STM Olomouc - Jičín
32 : 20
4 branek
18.03. [AO156]
Zlín - TJ STM Olomouc
19 : 19
0 branek
18.03. [AO154]
Zubří A - TJ STM Olomouc
19 : 13
1 branek
18.03. [AO152]
TJ STM Olomouc - V. Bystřice A
19 : 20
2 branek
21.01. [AO058]
TJ STM Olomouc - Lovosice
37 : 14
3 branek
21.01. [AO056]
Pepino SKP Fr.-Místek A - TJ STM Olomouc
18 : 15
1 branek
21.01. [AO054]
HBC Strakonice - TJ STM Olomouc
17 : 19
4 branek
21.01. [AO052]
TJ STM Olomouc - Talent A
12 : 15
3 branek
LOLK starší žáci
13.11. [OB062]
Žeravice - STM Olomouc A
22 : 29
4 branek
06.11. [OB060]
V. Bystřice A - STM Olomouc A
32 : 31
2 branek
30.10. [OB057]
STM Olomouc A - TJ Cement Hranice A
23 : 19
2 branek
23.10. [OB027]
TJ Cement Hranice A - STM Olomouc A
26 : 34
0 branek
16.10. [OB023]
STM Olomouc A - Žeravice
21 : 19
0 branek
15.10. [OB016]
STM Olomouc A - TJ Sokol Centrum Haná
37 : 10
8 branek
09.10. [OB018]
TJ Cement Hranice B - STM Olomouc A
9 : 38
1 branek
08.10. [OB002]
STM Olomouc A - Litovel
21 : 15
2 branek
24.09. [OB009]
STM Olomouc A - V. Bystřice A
24 : 15
7 branek
18.09. [OB008]
STM Olomouc B - STM Olomouc A
12 : 29
0 branek
LOLK starší žáci jaro I.
03.06. [OD008]
STM Olomouc A - V. Bystřice A
24 : 27
2 branek
Další
Předchozí kola
jaro 2017 - 14. kolo - výsledky
video
online
Písek A - J.Hradec
35 : 5
video
online
Č.Budějovice - HBC Strakonice B
10 : 24
video
online
Písek B - HBC Strakonice A
8 : 19
video
online
Sezimovo Ústí - Třeboň
6 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice B
14
14
0
0
269 : 91
28
2
Písek A
14
12
0
2
311 : 111
24
3
Třeboň
14
9
0
5
183 : 128
18
4
HBC Strakonice A
14
9
0
5
181 : 113
18
5
Sezimovo Ústí
14
5
0
9
106 : 164
10
6
J.Hradec
14
5
0
9
115 : 245
10
7
Č.Budějovice
14
2
0
12
119 : 217
4
8
Písek B
14
0
0
14
84 : 299
0
Tabulka střelců
Stella Ťupová
Sokol Písek A
81
Nela Šulcová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
60
Barbora Seidlová
Sokol Písek A
60
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nela Šulcová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
9
Stella Ťupová
Sokol Písek A
3
Agáta Soukupová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Neužil
TJ Jiskra Třeboň
8
Filip Dědourek
Spartak MAS Sezimovo Ústí
6
Diana Černá
Sokol Písek B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.