Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
KP starší žáci
Rozpis soutěže
starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žáci
KP starší žákyně
KP muži
Krajské školní ligy
Jiří Dvořák
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
12.3. 17:00
AB085
Jičín "B" - Dvůr Králové
24 : 20
25.2. 16:00
AB078
Náchod - Chodov
26 : 30
3.12. 17:00
AB055
Dvůr Králové - Sokol Ostrava
27 : 24
20.11. 17:00
AB045
Chodov - Jičín "B"
29 : 28
25.9. 17:00
AB008
Jičín "B" - HBC Strakonice 1921
36 : 26
17.9. 18:00
AB002
Náchod - Sokol Ostrava
35 : 29
2 liga muži JZČ
29.4. 18:00
AC122
H.Brod - S.Vršovice
20 : 33
2.liga muži SVČ
25.2. 18:00
AD078
Náchod "B" - Dukla B
24 : 39
17.9. 16:00
AD002
Náchod "B" - Loko Louny
24 : 34
1.liga starší dorostenci
16.3. 19:00
AG085
Jičín - Sokol Nové Veselí
24 : 39
15.10. 17:00
AG030
Jičín - TJ Sokol Úvaly
31 : 17
25.9. 15:00
AG008
Jičín - HBC Strakonice 1921
26 : 22
2.liga starší dorostenci Č
22.4. 10:00
AH118
Náchod - ELP Jablonec
40 : 30
20.11. 15:00
AH045
Chodov - ELP Jablonec
45 : 30
12.11. 13:00
AH040
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chodov
27 : 26
1.liga mladší dorostenci
16.3. 17:00
AJ085
Jičín - Sokol Nové Veselí
24 : 45
25.9. 13:00
AJ008
Jičín - V. Bystřice
39 : 34
2.liga mladší dorostenci JČ
29.4. 16:00
AKA122
Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice A
24 : 40
2.liga mladší dorostenci SČ
3.12. 15:00
AKB055
D.Králové - Loko Louny
28 : 36
Český pohár žen
17.11. 17:00
AN023
Astra - Baník Most
22 : 50
17.11. 14:00
AN024
S.Vršovice - HC Plzeň
33 : 25
Žákovská liga starších žaček
11.2. 17:00
AP130
Otrokovice - SC Bohumín
14 : 16
11.2. 16:00
AP129
DHK Zora Olomouc - DHK Pardubice A
24 : 25
11.2. 13:00
AP126
DHK Pardubice A - J.Hradec
12 : 21
11.2. 12:00
AP125
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
19 : 11
11.2. 09:00
AP122
J.Hradec - DHK Zora Olomouc
14 : 15
1.liga ženy
8.4. 13:00
AR113
Sokol V. Meziříčí - HK Hodonín
27 : 36
26.3. 15:00
AR102
H.Brod - HK Hodonín
26 : 34
18.2. 12:00
AR076
H.Brod - Zlín B
34 : 31
5.2. 15:00
AR063
Kobylisy - H.Brod
32 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2017 - 2 - 12. kolo - výsledky
video
online
HBC Strakonice - Třeboň
15 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třeboň
8
7
0
1
206 : 143
14
2
HBC Strakonice
8
5
0
3
218 : 157
10
3
Č.Budějovice
8
0
0
8
140 : 264
0
Tabulka střelců
Štěpán Kalbáč
ČZ HBC Strakonice 1921
76
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
50
Filip Joza
Loko Č.Budějovice
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Scheichl
Loko Č.Budějovice
6
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
5
Jan Brabec
TJ Jiskra Třeboň
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Kos
TJ Jiskra Třeboň
16
Filip Joza
Loko Č.Budějovice
8
Daniel Scheichl
Loko Č.Budějovice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.