Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
Rozpis soutěže
KP minižactvo
KP mladší žáci
KP starší žákyně
KP muži
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Eva Andrlíková
ČZ HBC Strakonice 1921 B
39
Lucie Bártová
Sokol Písek A
25
Marek Benda
Loko Č.Budějovice
36
Roman Beneš
ČZ HBC Strakonice 1921 A
15
Nikola Benešová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
39
Mikuláš Bilík
ČZ HBC Strakonice 1921 A
27
Lucie Bílková
Loko Č.Budějovice
13
Vojtěch Bláha
Spartak MAS Sezimovo Ústí
14
Vojtěch Bouchal
Loko Č.Budějovice
6
Alexandra Bouchalová
TJ Jiskra Třeboň
9
Marek Bouška
Spartak MAS Sezimovo Ústí
21
Štěpán Brothánek
TJ Jiskra Třeboň
2
Eliška Burdová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
5
Jan Bürger
TJ Jiskra Třeboň
8
Nelly Čadková
ČZ HBC Strakonice 1921 B
1
Diana Černá
Sokol Písek B
6
Filip Dědourek
Spartak MAS Sezimovo Ústí
19
Dominik Dvořák
TJ Jiskra Třeboň
1
Karel Dvořák
TJ Jiskra Třeboň
6
Anna Dvořáková
Házená J.Hradec
21
Jan Echtner
Spartak MAS Sezimovo Ústí
14
David Fric
ČZ HBC Strakonice 1921 A
1
Jiří Hála
ČZ HBC Strakonice 1921 A
3
Lucie Hančurová
Sokol Písek B
2
Eliška Harantová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
26
Jakub Havel
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2
Martin Hlinka
ČZ HBC Strakonice 1921 A
3
Jiří Hromádka
ČZ HBC Strakonice 1921 A
1
Michaela Hrubešová
TJ Jiskra Třeboň
4
Vendula Hrušková
Loko Č.Budějovice
3
Vít Chaloupka
TJ Jiskra Třeboň
39
Vojtěch Chytil
Házená J.Hradec
15
Apolena Klejnová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
24
Eliška Klimešová
Loko Č.Budějovice
5
Anna Kocová
Sokol Písek A
53
Antonie Kolářová
Sokol Písek A
16
Karolína Košťálová
Sokol Písek B
22
Julie Kovářová
Sokol Písek B
1
Nella Kračmanová
Sokol Písek B
36
Daniel Kraus
Spartak MAS Sezimovo Ústí
15
Další
Předchozí kola
jaro 2017 - 14. kolo - výsledky
video
online
Písek A - J.Hradec
35 : 5
video
online
Č.Budějovice - HBC Strakonice B
10 : 24
video
online
Písek B - HBC Strakonice A
8 : 19
video
online
Sezimovo Ústí - Třeboň
6 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice B
14
14
0
0
269 : 91
28
2
Písek A
14
12
0
2
311 : 111
24
3
Třeboň
14
9
0
5
183 : 128
18
4
HBC Strakonice A
14
9
0
5
181 : 113
18
5
Sezimovo Ústí
14
5
0
9
106 : 164
10
6
J.Hradec
14
5
0
9
115 : 245
10
7
Č.Budějovice
14
2
0
12
119 : 217
4
8
Písek B
14
0
0
14
84 : 299
0
Tabulka střelců
Stella Ťupová
Sokol Písek A
81
Nela Šulcová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
60
Barbora Seidlová
Sokol Písek A
60
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nela Šulcová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
9
Stella Ťupová
Sokol Písek A
3
Agáta Soukupová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Neužil
TJ Jiskra Třeboň
8
Filip Dědourek
Spartak MAS Sezimovo Ústí
6
Diana Černá
Sokol Písek B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.