Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
Rozpis soutěže
KP minižactvo
KP mladší žáci
KP starší žákyně
KP muži
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adam Kredatus
TJ Jiskra Třeboň
35
Vojtěch Kubíček
ČZ HBC Strakonice 1921 A
4
Daniel Landsinger
ČZ HBC Strakonice 1921 A
19
Martin Laszák
Spartak MAS Sezimovo Ústí
3
Markéta Lukeschová
TJ Jiskra Třeboň
15
Zuzana Malcová
Sokol Písek A
15
Kateřina Mlčáková
TJ Jiskra Třeboň
2
Dominika Moravcová
TJ Jiskra Třeboň
1
Zdeňka Mžíková
Sokol Písek B
4
Barbora Neidrová
Házená J.Hradec
21
Martin Nepraš
Loko Č.Budějovice
48
Filip Neužil
TJ Jiskra Třeboň
38
Linda Petrášová
Sokol Písek A
26
Viktorie Picková
Házená J.Hradec
9
Alex Plucar
Házená J.Hradec
2
Ema Remešová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
11
Barbora Seidlová
Sokol Písek A
60
David Serbin
Spartak MAS Sezimovo Ústí
7
Adéla Schmidtová
Házená J.Hradec
43
Agáta Soukupová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
19
Eliška Stehlíková
Sokol Písek B
12
Sebastián Steinbauer
Loko Č.Budějovice
5
Nicola Stranerová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
29
Jonáš Strnad
ČZ HBC Strakonice 1921 A
38
Pavel Šedivý
Spartak MAS Sezimovo Ústí
13
Šárka Šmrhová
Loko Č.Budějovice
1
Nela Šulcová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
60
Nela Švecová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
1
Kristýna Taliánová
Házená J.Hradec
4
Tomáš Tesař
ČZ HBC Strakonice 1921 A
5
Tomáš Tichý
ČZ HBC Strakonice 1921 A
9
Stella Ťupová
Sokol Písek A
81
Lukáš Unger
Loko Č.Budějovice
2
Veronika Vaňková
TJ Jiskra Třeboň
9
Andrea Váňová
TJ Jiskra Třeboň
4
Tereza Veitsová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
15
Josef Vondra
ČZ HBC Strakonice 1921 A
54
Matylda Závorková
Sokol Písek B
1
Emma Zelenková
Sokol Písek A
35
Zpět
Předchozí kola
jaro 2017 - 14. kolo - výsledky
video
online
Písek A - J.Hradec
35 : 5
video
online
Č.Budějovice - HBC Strakonice B
10 : 24
video
online
Písek B - HBC Strakonice A
8 : 19
video
online
Sezimovo Ústí - Třeboň
6 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice B
14
14
0
0
269 : 91
28
2
Písek A
14
12
0
2
311 : 111
24
3
Třeboň
14
9
0
5
183 : 128
18
4
HBC Strakonice A
14
9
0
5
181 : 113
18
5
Sezimovo Ústí
14
5
0
9
106 : 164
10
6
J.Hradec
14
5
0
9
115 : 245
10
7
Č.Budějovice
14
2
0
12
119 : 217
4
8
Písek B
14
0
0
14
84 : 299
0
Tabulka střelců
Stella Ťupová
Sokol Písek A
81
Nela Šulcová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
60
Barbora Seidlová
Sokol Písek A
60
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nela Šulcová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
9
Stella Ťupová
Sokol Písek A
3
Agáta Soukupová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Neužil
TJ Jiskra Třeboň
8
Filip Dědourek
Spartak MAS Sezimovo Ústí
6
Diana Černá
Sokol Písek B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.