Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
Rozpis soutěže
KP minižactvo
KP mladší žáci
KP starší žákyně
KP muži
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adéla Schmidtová
Házená J.Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Alexandra Bouchalová
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Neidrová
Házená J.Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Daniel Landsinger
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2 - 0 - 0 - 1
David Serbin
Spartak MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Diana Černá
Sokol Písek B
6 - 0 - 0 - 3
Emma Zelenková
Sokol Písek A
4 - 0 - 0 - 2
Filip Dědourek
Spartak MAS Sezimovo Ústí
6 - 0 - 0 - 3
Filip Neužil
TJ Jiskra Třeboň
8 - 0 - 1 - 4
Jan Echtner
Spartak MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Hála
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2 - 0 - 0 - 1
Jonáš Strnad
ČZ HBC Strakonice 1921 A
4 - 0 - 0 - 2
Karolína Košťálová
Sokol Písek B
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Bílková
Loko Č.Budějovice
6 - 0 - 0 - 3
Lukáš Unger
Loko Č.Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Marek Benda
Loko Č.Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Marek Bouška
Spartak MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Markéta Lukeschová
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Martin Nepraš
Loko Č.Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Mikuláš Bilík
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2 - 0 - 0 - 1
Miroslav Tikal
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2 - 0 - 0 - 1
Nela Šulcová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Šedivý
Spartak MAS Sezimovo Ústí
4 - 0 - 0 - 2
Vít Chaloupka
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Kubíček
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Chytil
Házená J.Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Vojtěch Bláha
Spartak MAS Sezimovo Ústí
6 - 0 - 0 - 3
Předchozí kola
jaro 2017 - 14. kolo - výsledky
video
online
Písek A - J.Hradec
35 : 5
video
online
Č.Budějovice - HBC Strakonice B
10 : 24
video
online
Písek B - HBC Strakonice A
8 : 19
video
online
Sezimovo Ústí - Třeboň
6 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice B
14
14
0
0
269 : 91
28
2
Písek A
14
12
0
2
311 : 111
24
3
Třeboň
14
9
0
5
183 : 128
18
4
HBC Strakonice A
14
9
0
5
181 : 113
18
5
Sezimovo Ústí
14
5
0
9
106 : 164
10
6
J.Hradec
14
5
0
9
115 : 245
10
7
Č.Budějovice
14
2
0
12
119 : 217
4
8
Písek B
14
0
0
14
84 : 299
0
Tabulka střelců
Stella Ťupová
Sokol Písek A
81
Nela Šulcová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
60
Barbora Seidlová
Sokol Písek A
60
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nela Šulcová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
9
Stella Ťupová
Sokol Písek A
3
Agáta Soukupová
ČZ HBC Strakonice 1921 B
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Neužil
TJ Jiskra Třeboň
8
Filip Dědourek
Spartak MAS Sezimovo Ústí
6
Diana Černá
Sokol Písek B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.