Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
KP starší žáci
Rozpis soutěže
starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žáci
KP starší žákyně
KP muži
Krajské školní ligy
Pavel Bárta
Mateřský klub
TJ Sokol Chrudim
Rok narození
1966
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.6.2019
Koučovaná utkání
Liga Vysočiny - starší žáci
26.3. 12:00
JB087
Sokol V. Meziříčí - Sokol Chrudim
16 : 8
26.3. 08:30
JB081
Havl. Brod - Sokol Chrudim
23 : 1
30.10. 14:20
JB049
Sokol V. Meziříčí - Sokol Chrudim
18 : 5
30.10. 10:20
JB043
TJ D.Cerekev - Sokol Chrudim
19 : 9
23.10. 15:00
JB040
TJ D.Cerekev - Sokol Chrudim
15 : 9
23.10. 09:00
JB031
Pardubice - Sokol Chrudim
20 : 1
10.9. 13:45
JB010
Sokol Chrudim - Sokol N. Veselí A
2 : 20
10.9. 12:35
JB008
Havl. Brod - Sokol Chrudim
11 : 3
Liga Vysočiny - mladší žáci
10.6. 13:30
JC240
Sokol Chrudim - Sokol Žďár n. S.
15 : 13
10.6. 12:00
JC237
Sokol Chrudim - Pardubice
8 : 13
10.6. 10:30
JC234
Sokol Chrudim - Sokol N. Veselí B
15 : 12
14.5. 12:30
JC219
TJ D. Cerekev - Sokol Chrudim
10 : 10
14.5. 09:30
JC213
Jiskra H. Brod B - Sokol Chrudim
8 : 11
25.3. 09:30
JC132
Sokol V. Meziříčí C - Sokol Chrudim
17 : 14
13.11. 13:57
JC090
Sokol Chrudim - Sokol V. Meziříčí B
5 : 15
13.11. 12:51
JC088
Sokol N. Veselí A - Sokol Chrudim
13 : 8
13.11. 11:12
JC085
TJ D. Cerekev - Sokol Chrudim
11 : 6
13.11. 10:06
JC083
Sokol Chrudim - Sokol V. Meziříčí A
8 : 15
29.10. 11:30
JC076
Sokol Chrudim - Sokol N. Veselí A
3 : 12
29.10. 09:00
JC071
Sokol Chrudim - Pardubice
8 : 5
1.10. 12:00
JC037
Sokol Chrudim - Sokol V. Meziříčí A
7 : 21
1.10. 10:30
JC034
Sokol Chrudim - Sokol N. Veselí A
3 : 11
25.9. 12:00
JC019
Sokol Chrudim - Sokol N. Veselí A
3 : 16
25.9. 10:00
JC015
Sokol Chrudim - Pardubice
12 : 6
Předchozí kola
Jaro 2017 - 2 - 12. kolo - výsledky
video
online
HBC Strakonice - Třeboň
15 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třeboň
8
7
0
1
206 : 143
14
2
HBC Strakonice
8
5
0
3
218 : 157
10
3
Č.Budějovice
8
0
0
8
140 : 264
0
Tabulka střelců
Štěpán Kalbáč
ČZ HBC Strakonice 1921
76
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
50
Filip Joza
Loko Č.Budějovice
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Scheichl
Loko Č.Budějovice
6
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
5
Jan Brabec
TJ Jiskra Třeboň
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Kos
TJ Jiskra Třeboň
16
Filip Joza
Loko Č.Budějovice
8
Daniel Scheichl
Loko Č.Budějovice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.