Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
KP starší žáci
Rozpis soutěže
starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žáci
KP starší žákyně
KP muži
Krajské školní ligy
Ondřej Bílek
Mateřský klub
Dukla Praha
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.3.2018
Koučovaná utkání
Přebor Prahy starších žáků
14.5. 13:20
BC149
Dukla B - S.Vršovice
22 : 5
14.5. 08:40
BC142
Dukla B - L.Vršovice
22 : 6
1.4. 16:10
BC130
Dukla B - Chodov
26 : 7
1.4. 14:25
BC127
L.Vršovice - Dukla B
5 : 33
1.4. 09:45
BC119
S.Vršovice - Dukla B
2 : 27
1.4. 08:00
BC116
Dukla C - Dukla B
12 : 19
26.3. 15:00
BC113
Dukla B - Chodov
20 : 11
26.3. 11:30
BC107
Dukla C - Dukla B
16 : 25
26.3. 09:45
BC104
Dukla B - S.Vršovice
18 : 10
26.3. 08:00
BC101
Dukla A - Dukla B
14 : 18
25.2. 16:25
BC100
Dukla B - L.Vršovice
24 : 10
25.2. 12:20
BC093
Dukla B - Chodov
26 : 11
25.2. 09:45
BC089
Dukla A - Dukla B
13 : 13
25.2. 08:35
BC087
Dukla C - Dukla B
9 : 18
12.11. 16:10
BC085
Dukla B - Chodov
33 : 9
12.11. 09:45
BC074
S.Vršovice - Dukla B
6 : 22
12.11. 08:00
BC071
Dukla A - Dukla B
16 : 9
5.11. 16:25
BC070
Dukla B - L.Vršovice
22 : 8
5.11. 12:20
BC063
Dukla B - Chodov
26 : 11
5.11. 08:35
BC057
S.Vršovice - Dukla B
4 : 12
15.10. 13:50
BC051
Chodov - Dukla B
12 : 22
15.10. 11:30
BC047
Dukla B - L.Vršovice
29 : 3
15.10. 08:00
BC041
Dukla B - Dukla A
14 : 18
2.10. 15:00
BC038
L.Vršovice - Dukla B
7 : 26
2.10. 13:50
BC036
S.Vršovice - Dukla B
4 : 14
2.10. 11:30
BC032
Dukla B - Dukla A
13 : 24
17.9. 12:40
BC021
S.Vršovice - Dukla B
8 : 24
17.9. 10:55
BC017
Dukla B - Dukla A
21 : 23
17.9. 09:10
BC023
Dukla B - L.Vršovice
33 : 9
17.9. 08:00
BC011
Chodov - Dukla B
8 : 24
Zpět
Další
Předchozí kola
Jaro 2017 - 2 - 12. kolo - výsledky
video
online
HBC Strakonice - Třeboň
15 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třeboň
8
7
0
1
206 : 143
14
2
HBC Strakonice
8
5
0
3
218 : 157
10
3
Č.Budějovice
8
0
0
8
140 : 264
0
Tabulka střelců
Štěpán Kalbáč
ČZ HBC Strakonice 1921
76
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
50
Filip Joza
Loko Č.Budějovice
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Scheichl
Loko Č.Budějovice
6
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
5
Jan Brabec
TJ Jiskra Třeboň
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Kos
TJ Jiskra Třeboň
16
Filip Joza
Loko Č.Budějovice
8
Daniel Scheichl
Loko Č.Budějovice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.